Melnā saime

wholehive_mead_zintnieks

ZINTNIEKS

Vēsturisks piktu pilnstropa medalus ar viršiem, kurš pieminēts gan seno romiešu hronikās, gan skandināvu leģendās. Sausi dzirkstošais dzēriens pārņem ar bišu stropa garšas un smaržas estētiku. Propolisa saldenais aromāts un puķaini blīvā bišu maize saguļas ar viršu ziedu koksnīgo sūnainumu, kas izgaist silti dūcošā dravā.

ZINTNIEKS Read More »

IIPA Pēteris Apinis

PĒTERIS APINIS

Kalifornijas mežonīgo 90to ASV stilā nodarīta imperiālā IPA ar tā laika jaunās apiņu pasaules pīlāriem – Columbus, Centennial, Cascade, Amarillo, kā arī Citra. Katrs apinis pievieno savu rūgtuma niansi vilnim, kam pretī stājas ne mazāk iespaidīga viegli karamelizēto iesalu klints. Piesātinātā ainava ļoti lēnām izzūd siltumā.

PĒTERIS APINIS Read More »

Ķimenes-rupjmaizes alus

RŪSIŅŠ

Rupjmaizes garšas estētikas iedvesmots stiprais alus. Vīrišķīgi spirdzinošā ķimene smaržā saspēlējas ar organoleptiski radniecīgajiem beļgu stila rauga esteriem. Jau uz mēles šim saskanīgajam pārim pievienojas rudzu iesala pikantais un pilnmiesīgais saldums, kurš sevī pilnībā ieskauj augsto akohola saturu. Bīstami slidens dzēriens ar latviski maizīgu izskaņu.

RŪSIŅŠ Read More »

rīta blāzma

RĪTA BLĀZMA

Pirmo saules staru izgaismotas debess krāsas skābais miestiņš, kas var būt svaigs sākums jebkam. Piektdaļa no tā tilpuma ir svaigas mellenes, kas tam piešķir nosaukumam atbilstošu krāsu un augļainu skābumu, kurš lieliski ieguļas raudenes sūnainajā aromātā. Speciāli skābināta misa precizē skābās notis, bet HBC431 un Bramling Cross apiņu aromāts noslēdz šī spirdzinošā baudījuma ansambli.

RĪTA BLĀZMA Read More »

Purva_Medus_Herbal_Berry_Mead

PURVA MEDUS

Sausi norūdzis medus miests, kas darīts ar purva mirti un 5% svaigi spiestu brūkleņu sulu. Ziemeļnieciski tuksnesīgo purva garšas ainavu ieskicē brūkleņu un mirtes atsvaidzinoši skābenrūgtais aromāts. Jau uz mēles šos dzirkstošos garšas pavedienus savij kopā mirtes rudenīgais rūgtums ar medus saldenuma atskaņām, pēcgaršā atstājot brūklenīgu rotaļīgumu.

PURVA MEDUS Read More »

Lielais_kristaps_oatmeal_stout

LIELAIS KRISTAPS

Britu klasika kopš 18. gadsimta, kad Londonas smagāko darbu darītāji – ostas krāvēji, jeb porteri – mīlējuši niekoties ar tolaik stiprāko alu – stautu. Smaržā grauzdējuma notis vijas ar augļainajiem rauga esteriem. Uz mēles jau atveras visa šī dzēriena pilnmutīgi šokolādīgā tumšo miežu iesalu buķete, kā arī auzu zīdainais maigums to padara patīkami slidenu. Ar

LIELAIS KRISTAPS Read More »

Ledene_imperial_fruit_gose

LEDENE

Mūsdienīgs sulīgais skābulis. Tropisko garšas un smaržas ainavu pārņem augļaini skābenā marakuja, kuru uzkurina Galaxy apiņu mango un persiku notis, kā arī vaniļas smaržīgais saldums. Neviena nemanīti mieži satur saldeno ainavu, kurā sāls vien atgādina par nākamo malku. Pēcgaršā skan iesilusi samba.

LEDENE Read More »

Kapracis_kupinats_eils

KAPRACIS

Šo, pēc gruzdošām krāsmatām smaržojošā un garšojošā alus mugurkaulu veido uz kūdras kūpinātu un dziļi grauzdētu iesalu buķete. Apokaliptisko garšas ainavu kopā satur fonā esošs apiņu rūgtums un augsts alkohola saturs.

KAPRACIS Read More »

HERBAL HAZY IPA Zirga galva

ZIRGA GALVA

Kopdarbs ar brāļiem no Genys Brewing Co. – duļķains IPA Zirga galva. Zāļaini apiņots cirtiens nāsīs un kraukšķigs ķermenis, kas ar katru malku vedina iztukšot glāzi. Neparasto aromātu rada dāsna porcija ar vaivariņiem, kas pievienoti kaķī līdzās Amarillo, Magnum un Comet apiņiem.

ZIRGA GALVA Read More »

Gaismas_ragana_bronze_age_braggot

GAISMAS RAGANA

Agrīnā bronzas laikmeta miestiņš, kura pēdas atrastas izrakumos Egtvedā. Purva mirtes un brūkleņu sulīgi rūgtenā smarža ievada aizvēsturiskajā garšā, kurā mēle iestieg kviešu un medus maigajā saldumā. To papildina liepziedu un vīgriezes nianses, bet dzērveņu skābumiņš ļauj izbaudīt ziemeļnieciski reibinošo garšas līdzsvaru.

GAISMAS RAGANA Read More »