Melnā saime

wholehive_mead_zintnieks

ZINTNIEKS

Vēsturisks piktu pilnstropa medalus ar viršiem, kurš pieminēts gan seno romiešu hronikās, gan skandināvu leģendās. Sausi dzirkstošais dzēriens pārņem ar bišu stropa garšas un smaržas estētiku. Propolisa saldenais aromāts un puķaini blīvā bišu maize saguļas ar viršu ziedu koksnīgo sūnainumu, kas izgaist silti dūcošā dravā.

IIPA Pēteris Apinis

PĒTERIS APINIS

Kalifornijas mežonīgo 90to ASV stilā nodarīta imperiālā IPA ar tā laika jaunās apiņu pasaules pīlāriem – Columbus, Centennial, Cascade, Amarillo, kā arī Citra. Katrs apinis pievieno savu rūgtuma niansi vilnim, kam pretī stājas ne mazāk iespaidīga viegli karamelizēto iesalu klints. Piesātinātā ainava ļoti lēnām izzūd siltumā.

CARAWAY RYE ALE Rūsiņš

RŪSIŅŠ

Rupjmaizes garšas estētikas iedvesmots stiprais alus. Vīrišķīgi spirdzinošā ķimene smaržā saspēlējas ar organoleptiski radniecīgajiem beļgu stila rauga esteriem. Jau uz mēles šim saskanīgajam pārim pievienojas rudzu iesala pikantais un pilnmiesīgais saldums, kurš sevī pilnībā ieskauj augsto akohola saturu. Bīstami slidens dzēriens ar latviski maizīgu izskaņu.

rīta blāzma

RĪTA BLĀZMA

Pirmo saules staru izgaismotas debess krāsas skābais miestiņš, kas var būt svaigs sākums jebkam. Piektdaļa no tā tilpuma ir svaigas mellenes, kas tam piešķir nosaukumam atbilstošu krāsu un augļainu skābumu, kurš lieliski ieguļas raudenes sūnainajā aromātā. Speciāli skābināta misa precizē skābās notis, bet HBC431 un Bramling Cross apiņu aromāts noslēdz šī spirdzinošā baudījuma ansambli.

Purva_Medus_Herbal_Berry_Mead

PURVA MEDUS

Sausi norūdzis medus miests, kas darīts ar purva mirti un 5% svaigi spiestu brūkleņu sulu. Ziemeļnieciski tuksnesīgo purva garšas ainavu ieskicē brūkleņu un mirtes atsvaidzinoši skābenrūgtais aromāts. Jau uz mēles šos dzirkstošos garšas pavedienus savij kopā mirtes rudenīgais rūgtums ar medus saldenuma atskaņām, pēcgaršā atstājot brūklenīgu rotaļīgumu.

mauglis

MAUGLIS

Vidēji apiņots gaišais eils, kas briedināšanas posmā bagātināts ar pamatīgu devu rokām maltu mango. Mosaic apiņu un mango augļu dienvidnieciskā saspēle padara šī alus garšu un smaržu eksotiski rotaļīgu un teicami slāpes veldzējošu.

lielais kristaps

LIELAIS KRISTAPS

Britu klasika kopš 18. gadsimta, kad Londonas smagāko darbu darītāji – ostas krāvēji, jeb porteri – mīlējuši niekoties ar tolaik stiprāko alu – stautu. Smaržā grauzdējuma notis vijas ar augļainajiem rauga esteriem. Uz mēles jau atveras visa šī dzēriena pilnmutīgi šokolādīgā tumšo miežu iesalu buķete, kā arī auzu zīdainais maigums to padara patīkami slidenu. Ar …

LIELAIS KRISTAPS Read More »

LEDENE

Mūsdienīgs sulīgais skābulis. Tropisko garšas un smaržas ainavu pārņem augļaini skābenā marakuja, kuru uzkurina Galaxy apiņu mango un persiku notis, kā arī vaniļas smaržīgais saldums. Neviena nemanīti mieži satur saldeno ainavu, kurā sāls vien atgādina par nākamo malku. Pēcgaršā skan iesilusi samba.

kapracis

KAPRACIS

Šo, pēc gruzdošām krāsmatām smaržojošā un garšojošā alus mugurkaulu veido uz kūdras kūpinātu un dziļi grauzdētu iesalu buķete. Apokaliptisko garšas ainavu kopā satur fonā esošs apiņu rūgtums un augsts alkohola saturs.

aveņu ragana

AVEŅU RAGANA

Aveņu krāsas alus, kas apveltīts ar izteiktu aveņu garšu un smaržu. Avenīgo rezultātu nodrošina kaķī pievienotā aveņu sula, bet kopējo garšas līdzsvaru – nedaudz Citra apiņu, īpaši gaišie iesali un aldara meistarība.