alus degustācija

Ceļojums alus GARŠU PASAULĒ ar zinošu pavadoni

Alus degustācijas

Kas ir alus degustācijas?

Alus degustācija ir 3-6 dažādu alu padziļināta iepazīšana. Stilu vēsture un izcelsme, izejvielu specifika, garšas uzbūve, piestāvošie ēdieni un ievads alus kritikā – katrs no degustācijā iekļautajiem aliem tiks iztirzāts izklaidējošā veidā. Ar ūdens pauzēm un atbilstošām uzkodām pēc izvēles, pasākums ilgs līdz divām stundām.

Ko Tu iegūsi no dalības?

Alus pasaule ir ievērojami daudzveidīgāka par gaišo un tumšo. Degustācijas ietvaros tu iemācīsies nedaudz orientēties alus stilos un vēsturiskajos reģionos, kā arī paplašināsi savu garšas kārpiņu pieredzi. Ļoti iespējams, ka tu atklāsi kāda stila ali tev garšo, kā arī kuriem nākotnē labprātāk mestu līkumu. Alus pasaule ir tik bagāta, ka nav tāda cilvēka, kam negaršotu neviens alus. Galvenais ir atrast savējos. Visa šī pašizziņa notiks pieaugoša, taču viegla reibuma un tavu draugu un /vai kolēģu pavadībā. Lielisks ievads vakaram!

Kāpēc Labietis?

Labietis ir viens no Latvijas amatalus kustības celmlaužiem. Mūsu garšas no pirmsākumiem 2013. gadā raksturo plaša Latvijas dabas velšu izmantošana savos raudzējumos. Iedvesmojoties Baltijas reģiona kultūrvēsturē – sākot no hronikām un arheoloģiskiem atklājumiem, līdz pat latvju dainām un skandināvu mītiem – daram neparastus, taču mūsdienu mēlei izsvarotus un interesantus alus, medalus un miestiņus. Savos raudzējumos, līdztekus ievestiem apiņiem, izmantojam vairāk kā 20 dažādus Latvijā vāktus ārstnieciskos augus, vietējo medu, vairāk kā 10 Latvijā vāktu ogu un augļu veidus, kā arī pārsvarā Latvijā audzētu miežu, kviešu un rudzu iesalus.

Līdztekus pussimtam regulāro alus veidu, no kuriem daudzi pieejami labākajos lielveikalos, vairākas reizes gadā izlaižam ierobežotas tirāžas dažādās mucās briedinātus alus, kā arī kopš 2019. gada esam vienīgā darītava Baltijā, kurai ir sava mežraugu ķeramā baļļa, un ik gadu izlaižam pa kādam latviskotas beļģu tradīcijas spontānās fermentācijas alum. #paganbrews

CENRĀDIS

Dalībnieku skaits: Līdz 25 personām
Cena: 80€ + 12€ no personas + PVN
Laiks: P - C sākot no 15.00 Pk-Sv sākot no 13.00
ilgums: ~2h

Dalībnieku skaits pēc vienošanās
Cena sākot no 200€ + PVN
Laiks pēc izvēles
ilgums: ~2h

Piesakies degustācijai sazinoties ar mums!
neaizmirsti pieminēt vēlamos datumus & cilvēku skaitu

+371 27300017
[email protected]