Lillā saime

Roza Vienradzis DDH Pale Ale

ROZĀ VIENRADZIS

Sulīgi salda un aromātiska laikmetīgā duļķe. Aromātā pārspīlēti tropisks Bru1, Mosaic un Citra apiņu aromāts ar visām eksotisko augļu notīm, ko ieskauj auzu un kviešu iesalu ķepīgais saldums, kuru pasvītro slinks raugs ar zemu izgulsnēšanās spēju. Blīvi garšpilns alus ar īpaši ilgi paliekošu tropisko augļu kokteiļa pēcgaršu, kas atbalsosies arī nākamajā dienā.

HERBAL APPLE WILD ALE 2021

AIZLIEGTAIS AUGLIS

Ķecerīgi augļains un vasarīgi aromātisks jauktenis, kas tapis 2021. gada Sīpoliņu un Antonovkas ražas jaunsidram pievienojot mežraugiem piemērotu kviešu un miežu iesala misu. Pirms pudeļošanas iekaķojām salviju un ābolmētru.

KAIMIŅU DUBULTAIS

Sulīgi salda un ķepīga laikmetīgā duļķe no trīs dažādiem iesaliem un liepziediem, kura aromātu pārņem Citra un Mosaic, kā arī īpaši apstrādāto CryPop apiņu kaķi.

Herbal_barley_wine_pokainu_mezs

POKAIŅU MEŽS

Rūpnieciskās revolūcijas laikmeta augstdzimušo britu gaumē darīts īpaši stiprs un tumīgs alus, bieži saukts par miežu vīnu. Jau smaržā jūtams dzēriena ķepīgais viegli karamelizēto iesalu kodols, kura blīvumu šķietami pašķidrina priežu pumpuru sveķainums un vaivariņu spocīgums. Mēle burtiski iestieg iesalainumā, no kurienes to izvelk apiņu rūgtums, pēcgaršā tam visam izzūdot lipīgā siltumā.

HERBAL DARK ALE Pelasku velns

PELAŠĶU VELNS

Dvēseli veldzējošs stiprais alus ar pagāniski melnu un piesātinātu garšas ainavu. Dziedniecisko pelašķu rūgtumu patīkami caurvij Citra apiņu augļainums un piecu dažādi kaltētu un grauzdētu miežu iesalu buķete šķietami uztur alus stiprumam atbilstošu pieredzes līdzsvaru. Taču velns var paraut jebkurā brīdī.

noburtais kristaps

NOBURTAIS KRISTAPS

Noburtais Kristaps ir jauktenis. Pirmā puse ir auzu stauts, kas vairāk kā gadu pavadījis mucā ar Brettanomyces, kur tas ticis gan pie izteiktām šīs rauga cilts notīm, gan nedaudz ozola tanīnu sīvuma. Toties pirms pudeļošanas tas “atšķaidīts” ir speciāli šim projektam no svaigiem ķiršiem darinātu Ķiršu raganu, kas jaukteņa buķeti papildina ar skābenajām ķiršu notīm, …

NOBURTAIS KRISTAPS Read More »

lenteņu kāvējs tumšais alus

LENTEŅU KĀVĒJS

Tumīgs tumšais alus ar izteiktu grauzdēto iesalu buķeti. Gan vārīšanas laikā, gan kaķī pievienota pamatīga deva ar Galaxy un Jade apiņiem padara šī alus garšu īpaši intensīvu. Alus festivāla Līgo Ziema 2014. gada mājbrūvētāju sacensību uzvarētājs.

Braggot_dravnieka_atraitne

DRAVNIEKA ATRAITNE

Apburošs stiprais miests no 2/3 medus un 1/3 tumšo miežu iesalu misas, kas raudzēts ar vīna un alus raugiem. Aicinoši medainajam un portvīnīgi ogainajam ievadam uz mēles seko karamelīga salduma sprādziens, kuru no sķebināšanas attur vien grauzdēto iesalu oglīgā rūgtuma pavedieni un stingrais alkohola mugurauls, kas pēcgaršā pārvēršas plūmīgā augļainumā.

PASTRY_ROOT_STOUT_Brunete

BRUNETE

Smaržā dominē četru veidu karamelizēto un viegli grauzdēto iesalu aromāts. Uz mēles tiem pievienojas auzu ķepīgums kopā ar kumelīšu saldenrūgtajiem pavedieniem, kuriem pa pēdām seko grauzdētas cigoriņa saknes spirgti kafijīgais rūgtums. Augstais beigu blīvums ļauj alum saglabāt ķepīgi saldu struktūru, kurā pilnīgi nemanīts paliek vidēji augsts alkohola saturs, pēcgaršā atstājot šokolādes fondanta estētiku.

HERBAL DDH BERRY ALE Lietuvens

LIETUVĒNS

Dāsni kaķots ar Mosaic un Galaxy apiņiem, viegli dzerams alus, ko spocīgi pievilcīgu dara kaķī pievienoto jāņogu skābums, bet pilnībā savanģo plūškoka ziedu daudzškautņainā garša un smarža. Lai atlaistu jākustina kāju pirksti.