Lillā saime

Lietuvens_DDH_ogu_alus

Lietuvēns

Skābais ogu alus ar daudzšķautņainu garšas ainavu. Smaržā plūškoka ziedu aromāts patīkami pažāvē Mosaic un Galaxy apiņu augļainumu, vien garšā ļaujot jāņogu precīzajam skābumam papildināt tropiski sulīgo rūgtumu. Rūgtskābeni augļaina pēcgarša ar spocīgi sausu izskaņu. Lai atlaistu jākustina kāju pirksti.

Lietuvēns Read More »

Roza Vienradzis DDH Pale Ale

ROZĀ VIENRADZIS

Sulīgi salda un aromātiska laikmetīgā duļķe. Aromātā pārspīlēti tropisks Bru1, Mosaic un Citra apiņu aromāts ar visām eksotisko augļu notīm, ko ieskauj auzu un kviešu iesalu ķepīgais saldums, kuru pasvītro slinks raugs ar zemu izgulsnēšanās spēju. Blīvi garšpilns alus ar īpaši ilgi paliekošu tropisko augļu kokteiļa pēcgaršu, kas atbalsosies arī nākamajā dienā.

ROZĀ VIENRADZIS Read More »

Alus sidrs Aizliegtais auglis

AIZLIEGTAIS AUGLIS

Ķecerīgi augļains un vasarīgi aromātisks jauktenis, kas tapis 2021. gada Sīpoliņu un Antonovkas ražas jaunsidram pievienojot mežraugiem piemērotu kviešu un miežu iesala misu. Pirms pudeļošanas iekaķojām salviju un ābolmētru.

AIZLIEGTAIS AUGLIS Read More »

Viss par alus kulturu Latvija

POKAIŅU MEŽS

Rūpnieciskās revolūcijas laikmeta augstdzimušo britu gaumē darīts īpaši stiprs un tumīgs alus, bieži saukts par miežu vīnu. Jau smaržā jūtams dzēriena ķepīgais viegli karamelizēto iesalu kodols, kura blīvumu šķietami pašķidrina priežu pumpuru sveķainums un vaivariņu spocīgums. Mēle burtiski iestieg iesalainumā, no kurienes to izvelk apiņu rūgtums, pēcgaršā tam visam izzūdot lipīgā siltumā.

POKAIŅU MEŽS Read More »

Pelasku_velns_herbal_beer

PELAŠĶU VELNS

Dvēseli veldzējošs stiprais alus ar pagāniski melnu un piesātinātu garšas ainavu. Dziedniecisko pelašķu rūgtumu patīkami caurvij Citra apiņu augļainums un piecu dažādi kaltētu un grauzdētu miežu iesalu buķete šķietami uztur alus stiprumam atbilstošu pieredzes līdzsvaru. Taču velns var paraut jebkurā brīdī.

PELAŠĶU VELNS Read More »

lenteņu kāvējs tumšais alus

LENTEŅU KĀVĒJS

Tumīgs tumšais alus ar izteiktu grauzdēto iesalu buķeti. Gan vārīšanas laikā, gan kaķī pievienota pamatīga deva ar Galaxy un Jade apiņiem padara šī alus garšu īpaši intensīvu. Alus festivāla Līgo Ziema 2014. gada mājbrūvētāju sacensību uzvarētājs.

LENTEŅU KĀVĒJS Read More »

Dravnieka_atraitne_braggot

DRAVNIEKA ATRAITNE

Apburošs stiprais miests no 2/3 medus un 1/3 tumšo miežu iesalu misas, kas raudzēts ar vīna un alus raugiem. Aicinoši medainajam un portvīnīgi ogainajam ievadam uz mēles seko karamelīga salduma sprādziens, kuru no sķebināšanas attur vien grauzdēto iesalu oglīgā rūgtuma pavedieni un stingrais alkohola mugurauls, kas pēcgaršā pārvēršas plūmīgā augļainumā.

DRAVNIEKA ATRAITNE Read More »

PASTRY_ROOT_STOUT_Brunete

BRUNETE

Smaržā dominē četru veidu karamelizēto un viegli grauzdēto iesalu aromāts. Uz mēles tiem pievienojas auzu ķepīgums kopā ar kumelīšu saldenrūgtajiem pavedieniem, kuriem pa pēdām seko grauzdētas cigoriņa saknes spirgti kafijīgais rūgtums. Augstais beigu blīvums ļauj alum saglabāt ķepīgi saldu struktūru, kurā pilnīgi nemanīts paliek vidēji augsts alkohola saturs, pēcgaršā atstājot šokolādes fondanta estētiku.

BRUNETE Read More »

mauglis gaisais eils

MAUGLIS

Laikmetīgs mango alus ar visām šim tropiskajam auglim raksturīgo garšas niansēm. Jau smaržā uzjundī piesatināti pietvīkušais mango plūmīgums, kurš uz mēles, eksotiska salduma ieskautam, ļauj saspēlēties mango dziļajam sveķainumam ar Mosaic apiņu fonā esošo rūgtumiņu. Tas viss ar lipīgi tumīgu džungļu pēcgaršu un vieglu reibumu.

MAUGLIS Read More »