Dzeltenā saime

Laikabriedis herbal hefeweizen

Laikabriedis

Sveķaini sulīgie Raunas purvos lasītie vaivariņu ziedi te papildina izteikto bavāriešu kviešenieka buķeti, kura augstais beigu blīvums līdz ar esteriem ļauj spīdēt arī kviešiem. Divu desmitgadnieku skatījums uz klasisku stilu.

Laikabriedis Read More »

Cerinu Didzis Herbal Ale

CERIŅU DIDZIS

Īsteni sezonāls alus, kas darīts ar svaigi plūktiem ceriņu ziediem. Smaržā uzzied ceriņi, kas koķeti saspēlējas ar Bru1 apiņu ananāsīgo augļainumu. Uz mēles to visu ieskauj pūkaini maigs kviešu iesala saldenums, kam piebalso ceriņu spocīgi sintētiskie garšas pavedieni. Izskaņā viegli spirdzinošs apiņu rūgtenumiņš ar košļenīgajām ceriņu notīm.

CERIŅU DIDZIS Read More »

Pipars Cayenne pepper red ale

PIPARS

Viegli piparots alus ar līdzsvarotu apiņu un gaišo karameļu iesalu mugurkaulu. Uz smaržas sliekšņa Kajenas piparu sausi dūmakainais aromāts liek Amarillo apiņu un miežu iesalu aromātam nopietni sabīdīties. Taču uz mēles valda rotaļīga karamele, pipariem vien pieklājības robežās pakņudinot kaklu, lai pēcgaršu atstātu apiņu augļainajam rūgtumam.

PIPARS Read More »

Tris_indiani_IPA

TRĪS INDIĀŅI

Gaišais eils ar amerikāniski nekautrīgu apiņu belzienu. Aromātā jūtami Centennial un Cascade apiņu skujaini greipfrūtīgie pavedieni, kuriem uz mēles pievienojas atbilstoši rūgtuma slāņi, kā arī nedaudz koksnīgais Columbus. Kraukšķīgi rūgtais raksturs beigās padodas citrusīgi saldenā pēcgaršā.

TRĪS INDIĀŅI Read More »

herbal_golden_ale_saules_rasa

SAULES RASA

Zeltainas krāsas alus, kas apburs ar saullēktā silstošas rasas svaigo maigumu. Ievadu pārņem spirdzinošā kaķumētras smaržas ainava, kuru ar greipfrūtīgām notīm papildina Cascade apiņu atturīgais rūgtenums. To visu jau uz mēles ieskauj pūkainais kviešu saldenums, kas nelaiž vaļā līdz izskaņai, kur tas mijas ar citrusaugļu pavedieniem.

SAULES RASA Read More »

migla

MIGLA

Atsvaidzinošs gaišais alus, kas aizvilina miglainos rītos un negulētās naktīs. Migla nosēžas uz mēles ar izteiktu, dabiski iegūtu kaņepju garšu, kas ieskauta svaigas piparmētras aromātā. Atturīgi pievienotie Sladek apiņi vien nobalansē vieglo bāzes iesalu mugurkaulu.

MIGLA Read More »

Kadikogu alus Mezs

MEŽS

Dainās apdziedātais kadiķu alus mūsdienīgā apdarē atgādinās par mūsu piejūras mežiem. Vārīts un kaķots ar kadiķogām, kā arī Kazbek apiņiem, kas selekcionēti no mūsu reģiona savvaļas apiņiem. Sveķaini atsvaidzinošs, ar maigu karamelizēto iesalu mugurkaulu un augļaini rūgtenu pēcgaršu.

MEŽS Read More »

Melnis Multigrain Porteris

MELNIS

Rotaļīgi vieglas uzvedības portera tipa tumšais alus. Dziļāk grauzdēto karameļu iesalu smagnējumu uz mēles atraisa Cascade apiņu viegli citrusīgais rūgtums un zemais beigu blīvums. Savukārt ilgi spēlējošo sulīgi šokolādīgo pēcgaršu uztur rudzu iesala stingrums un auzu iesala maigums.

MELNIS Read More »

Kurbads_amber_ale

KURBADS

Spēcinošs un pilnmiesīgs vieglais alus tiem, kas uzvar. Laimīgi atsvaidzinošo Wakatu apiņu rūgtumu jau uz mēles apskauj auzu un miežu iesalu augstā beigu blīvuma zīdainais maigums, kas pēcgaršā lēnām izgaist vien uz klona kaltētam iesalam raksturīgajā cepumiņā.

KURBADS Read More »

Keninmeita_pale_ale

ĶĒNIŅMEITA

Zeltains britu tradīcijā nodarīts eils no Eiropas miežiem un ASV apiņiem. Saldeni citrusīgajam ievadam seko Vīnes stilā kaltētā gaišā miežu iesala mīksti medainais karamelīgums, kurā teicami jūtas augļainais Cascade un Centennial apiņu rūgtums. Aristokrātisks iesalu, apiņu un rauga esteru līdzsvars ar svaigi sveķīgu izskaņu.

ĶĒNIŅMEITA Read More »