Sarkanā saime

SImulakrs_herbal_sour_pale_ale

SIMULAKRS

Bodrijāra simulakra organoleptiska izpausme. Nāsī burtiski iecērtas asi citrusīgs aromāts no sirsnīgi iekaķotiem Idaho7 apiņiem, ko papildina vērmeles pirmatnējais rūgtums. Pateicoties pielietotā rauga skābinošajai fāzei, alum piemīt sulīgs skābenums, kas kopā ar vērmeli un apiņiem rada tīru greipfrūta garšas simulakru. Ar visu veselīgi atsvaidzinošo pēcgaršu un viegli savelkošo efektu.

Scotch Ale Kursis

Kuršis

Skotu eila organoleptiskajā ainavā būvētais kopdarinājums ar Dundulis darītavu ar savstarpēji papildinošu aromātu un garšu apli. Smaržu rotaļīgi pārņem sūnainie virši ar augļaini spocīgo purva mirti, kuru uz mēles sasien karamelizētie iesali, kuru saldenumu, savukārt, paškidrina kripata kūpināto iesalu pavedieni, kurus atpakaļ augļaini dūmakainā saldenumā noved ķirškoka skaidas ar virsīgu izskaņu. Otrajā malkā aplis sākas …

Kuršis Read More »

HERBAL HELLES BOCK

ZĀĻAINAIS BRĀLIS

Pelašķi un asinszāle papildina Tettnanger apiņu rūgtuma profilu ar spocīgi zāļainām notīm. Savukārt lāgera raugs ļauj izcelt tīru iesala pavedienu, kas apvij stingro alkohola mugurkaulu šajā augšvācu alus tradīcijā ieturētajā alū. Baltiski pagānisks skatījums uz klasiku.

herbal berry braggot Gauja

GAUJA

Duļkains sezonālais miestiņš no medus un kviešiem, kam pievienoti 5% svaigu melleņu un Gaujmalas pļavās lasītas vībotnes, pelašķu un biškrēsliņu. Savdabīgi aromātisks Gaujas dzīvotnes tvēriens sulīgā dzērienā.

HERBAL SOUR BERRY ALE Sausserdis

SAUSSERDIS

Dzirkstoši sauss skābmiests ar upeņu, melleņu un dzērveņu notīm. Darīts no miežu un kviešu iesaliem, kā arī 10% svaigi spiestu sausserža sulu, Mandarina Bavaria apiņiem un vīgiezi.

iezemiete

IEZEMIETE

Savdabīgi saldenrūgtens alus ar Jaunās pasaules garšu. Tā raksturu veido trīs apiņu savienība – Citra, Mosaic un Galaxy. Saldeni citrusīgo un tropiski augļaino apiņu spērienu patīkami nogludina vaniļas pākstīm raksturīgais glāstošais saldums. Vidēji zemais beigu blīvums ļauj netraucēti izbaudīt šo pavedinoši svešzemniecisko garšas buķeti.

Virsaitis_Indian_pale_ale

VIRSAITIS

Amerikas rietumkrasta gaumē darīta IPA ar augļaini rūgtu mugurkaulu. Mosaic apiņi nosaka ritmu no sākuma līdz beigām ar saviem olplūmju, mango un pomelo pavedieniem. Mēlei pieskaras arī Magnum tīrais rūgtums, taču daudzie Mosaic rūgtuma slāņi to ātri sagulda ar dzintara iesaliem patīkami ilgai pēcgaršai.

vagars

VAGARS

Dziļi norūdzis un garšā stingrs gaišais alus, kura garšas buķetē dominē tradicionālā beļģu pļaujas sezonas rauga esteru bagātā garša un aromāts, kuru pasvītro pievienotie aromātiskie rozā pipari.

upeņu ragana ogu alus

UPEŅU RAGANA

Purpurkrāsas ogu alus, kam briedināšanas posmā pievienota svaigi spiesta upeņu sula. Augļaini saldskābeno garšas līdzsvaru nodrošina īpaši gaišie karameļu iesali, kā arī atturīga deva Citra apiņu.

tīrelis

TĪRELIS

Miestiņš no vienādās daļās raudzēta medus, kviešu un miežu iesala. Vārīšanas laikā īpašās proporcijās pievienota tipisku tīreļa augu buķete – vaivariņi, virši, mirte un priežu pumpuri – padara šo miestiņu sveķaini rūgtenu un pikanti neparastu, ko satur kopā šampanieša rauga esteri un vidējs alkohola saturs.