Sarkanā saime

SImulakrs_herbal_sour_pale_ale

SIMULAKRS

Bodrijāra simulakra organoleptiska izpausme. Nāsī burtiski iecērtas asi citrusīgs aromāts no sirsnīgi iekaķotiem Idaho7 apiņiem, ko papildina vērmeles pirmatnējais rūgtums. Pateicoties pielietotā rauga skābinošajai fāzei, alum piemīt sulīgs skābenums, kas kopā ar vērmeli un apiņiem rada tīru greipfrūta garšas simulakru. Ar visu veselīgi atsvaidzinošo pēcgaršu un viegli savelkošo efektu.

SIMULAKRS Read More »

Scotch Ale Kursis

Kuršis

Skotu eila organoleptiskajā ainavā būvētais kopdarinājums ar Dundulis darītavu ar savstarpēji papildinošu aromātu un garšu apli. Smaržu rotaļīgi pārņem sūnainie virši ar augļaini spocīgo purva mirti, kuru uz mēles sasien karamelizētie iesali, kuru saldenumu, savukārt, paškidrina kripata kūpināto iesalu pavedieni, kurus atpakaļ augļaini dūmakainā saldenumā noved ķirškoka skaidas ar virsīgu izskaņu. Otrajā malkā aplis sākas

Kuršis Read More »

HERBAL HELLES BOCK

ZĀĻAINAIS BRĀLIS

Pelašķi un asinszāle papildina Tettnanger apiņu rūgtuma profilu ar spocīgi zāļainām notīm. Savukārt lāgera raugs ļauj izcelt tīru iesala pavedienu, kas apvij stingro alkohola mugurkaulu šajā augšvācu alus tradīcijā ieturētajā alū. Baltiski pagānisks skatījums uz klasiku.

ZĀĻAINAIS BRĀLIS Read More »

herbal berry braggot Gauja

GAUJA

Duļkains sezonālais miestiņš no medus un kviešiem, kam pievienoti 5% svaigu melleņu un Gaujmalas pļavās lasītas vībotnes, pelašķu un biškrēsliņu. Savdabīgi aromātisks Gaujas dzīvotnes tvēriens sulīgā dzērienā.

GAUJA Read More »

HERBAL SOUR BERRY ALE Sausserdis

SAUSSERDIS

Dzirkstoši sauss skābmiests ar upeņu, melleņu un dzērveņu notīm. Darīts no miežu un kviešu iesaliem, kā arī 10% svaigi spiestu sausserža sulu, Mandarina Bavaria apiņiem un vīgiezi.

SAUSSERDIS Read More »

iezemiete

IEZEMIETE

Savdabīgi saldenrūgtens alus ar Jaunās pasaules garšu. Tā raksturu veido trīs apiņu savienība – Citra, Mosaic un Galaxy. Saldeni citrusīgo un tropiski augļaino apiņu spērienu patīkami nogludina vaniļas pākstīm raksturīgais glāstošais saldums. Vidēji zemais beigu blīvums ļauj netraucēti izbaudīt šo pavedinoši svešzemniecisko garšas buķeti.

IEZEMIETE Read More »

Virsaitis_Indian_pale_ale

VIRSAITIS

Amerikas rietumkrasta gaumē darīta IPA ar augļaini rūgtu mugurkaulu. Mosaic apiņi nosaka ritmu no sākuma līdz beigām ar saviem olplūmju, mango un pomelo pavedieniem. Mēlei pieskaras arī Magnum tīrais rūgtums, taču daudzie Mosaic rūgtuma slāņi to ātri sagulda ar dzintara iesaliem patīkami ilgai pēcgaršai.

VIRSAITIS Read More »

upeņu ragana ogu alus

UPEŅU RAGANA

Purpurkrāsas ogu alus, kam briedināšanas posmā pievienota svaigi spiesta upeņu sula. Augļaini saldskābeno garšas līdzsvaru nodrošina īpaši gaišie karameļu iesali, kā arī atturīga deva Citra apiņu.

UPEŅU RAGANA Read More »

HERBAL SMOKED IPA

SOĢIS

Sveķaini rūgts kūpinātais alus. Priežu pumpuru un Columbus apiņu saspēle ar ozolkoka dūmos kūpināto kviešu iesalu notīm smaržā rada savdabīgi augļainu pirmo iespaidu. Taču mēle iestieg nekautrīgā sīvi citrusīgā rūgtumā, kuru pieklājīgi izlīdzina gaiši karamelizēto miežu saldums un rudzu slidenums. Ar patīkami atsvaidzinoši darvīgu pēcgaršu.

SOĢIS Read More »

Plava_herbal_blonde_ale

PĻAVA

Šajā alus šķirnē ir ieslodzīta vasaras pilnziedā esoša Latvijas pļava. Vīgriezes reibinošo saldumu un pelašķu vīrišķīgo zāļainumu uz mēles mūsdienīgā ritmā uzved Amarillo apiņu augļainais rūgtums. Kviešu un miežu iesalu buķete turpina vasarīgo deju, kas noslēdzas ar pietvīkušu vīgriezi.

PĻAVA Read More »