dāvināt alu jāņos ir pieklājīgi

komplekts_web

Tavi klienti tev
visu gadu nes naudu,
AIZNES VIŅIEM VISMAZ
UZ JĀŅIEM ALU.

Lai nu kad, bet Jāņos alu dzer ikviens, tai skaitā pilnīgi visi jūsu sadarbības partneri. Bieži korporatīvās dāvanas ir nevajadzīgi nieki, taču alus Jāņos gan iepriecinās jebkuru kolektīvu,  gan arī demonstrēs jūsu rūpes par saviem sadarbības partneriem. Kurš gan negribētu uz Jāņiem “no darba” atstiept pāris pudeles laba alus?

Piedāvājums PUdelēs

Trejpaka

– Iepakojums 70c/gab.

– 3 dažādas vai vienādas šķirnes

– Trīs pudeles ar iepakojumu no 5,35EUR + PVN

Sešpaka

– Iepakojums 70c/gab.

– 6 dažādas vai vienādas šķirnes

– Sešas pudeles ar iepakojumu no 10EUR + PVN

12 pudeļu kaste

– Iepakojums bezmaksas

– 12 dažādas vai vienādas šķirnes

– 12 pudeles no 18,6EUR + PVN

Tavi ieguvumi,
izvēloties mūs

– Ikdienā pieejamas vairāk kā 20 unikālas alus garšas, kurās savu atradīs visneticamākais alusmīlis. Ogas, graudi, medus, saldi, sausi, dzirkstoši, piesātināti, skābi, rūgti un visu iepriekšminēto kombinācijas.

– Dažādi mūsu alus stiprumi no 2-14% ļauj jūsu vēstījumu pagriezt skaļāk.

– Esam amatalus kustības celmlauži Latvijā, tāpēc dāvinot mūsu alu tu parādi spēju orientēties ne tikai savā nozarē, bet arī Latvijas alū.

– Jāņi ir latviskākie svētki, alus ir latviskākais dzēriens Jāņos un Labietis ir latviskākais alus.

alus tev
un taviem kolēģiem

Kolektīva gars uzņēmumā ir svarīgs, tāpēc par to ir jārūpējas. Nesteidzīgs pēcpusdienas pikniks, komandas saliedēšanās pasākums, uzņēmuma dzimšanas dienas svinības vai laivu brauciens pa Gauju – mūsu alus iekustinās sarunas un pacels labsajūtas līmeni. Piedāvājam iespēju veldzēt slāpes jebkurā vietā Latvijā.

Mūsdienīgai alus lejamajai iekārtai nepieciešams vien elektrības pieslēgums.

Cena no 87.42 + PVN par lejamo iekārtu un 30L alus mucu.

Alus no krāna jebkuru kolēģu sanākšanu padara nedaudz svinīgāku un izvirza kopēju mērķi. Alus no KeyKeg vairākas dienas saglabās savu kvalitāti neskatoties uz to, ka ir pieslēgts, gadījumos, ja mērķi nav izdevies sasniegt ar pirmo piegājienu. Tāpat kegu ir ērtāk nokopt no pagaldes, kā 60 pudeles salasīt pa pakšiem.
Sencitis_pavasaris_web

Kādēļ izvēlēties Labieti?

Dāvinot Labieti tu parādi, ka orientējies alū.
Piedāvājam visplašāko garšu spektru,
ko var pielāgot katram saņēmējam vai pieskaņot vēstij, ko vēlies kopā ar šo alu nosūtīt klientiem vai darbiniekiem.

Sazinies ar mums,
lai uzzinātu vairāk par Jāņu dāvanām uzņēmumiem

+371 25427742
Otto Treimanis
[email protected]